Турнір Джура проводився 18-19 лютого 2017 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Новокаховської міської ради за адресою: Херсонська область м.Нова Каховка, просп. Дніпровський, 263.
Конкурс «Впоряд» Конкурс проходить у вигляді демонстрації знань та вмінь зі стройової підготовки за вимогами Стройового статуту Збройних Сил України, затвердженого Законом України від 24 березня 1999 року № 549-XIV (зі змінами). Типова форма-однострій з елементами однострою Збройних Сил України без видових офіційних нашивок. Бере участь вся команда. Усі накази подає капітан команди. Регламент 5 хв. Команда виконує прийоми в такій послідовності: • шикування в одну шеренгу; • розмикання і змикання шеренги; • перешикування команди з однієї шеренги в дві шеренги та навпаки; • повороти на місці (праворуч, ліворуч, кругом); • крок на місці. Перемагає команда, яка в сумі набирає найбільше балів. Критерії суддівства (бали): зовнішній вигляд команди (5); виконання обов’язків капітана (5); якість виконання впорядових наказів (5); дотримання регламенту (2).
Змагання «Влучний стрілець»
Команда у повному складі виконує стрільбу з пневматичної гвинтівки лежачи з упору по мішені № 6 на дистанції 10 метрів. Час стрільби – 10 хв. Пострілів – 8 (3 – пристрілочні, 5 – залікових). Мішеней – 2 (пристрілочна – «П», залікова – «З») Визначається командний та індивідуальний результат – визначення кількості точних попадань та відповідно набраних балів. Перемагає команда, яка набрала найбільшу кількість балів. Три кращі учасники в індивідуальному результаті також відзначаються в підсумковому протоколі Турніру.
Змагання «Смуга перешкод»
Склад команди - 7 чоловік. Змагання проходить у вигляді естафети на смузі перешкод. Форма одягу – військова польова або спортивна (закриті лікті та коліна). При підведенні підсумків вище місце займають команди з меншим часовим результатом проходження смуги перешкод.
Змагання «Перетягування линви» Склад команди - 6 юнаків. Змагання проводяться за олімпійською системою. Сітка з розподілом команд затверджується за результатами роботи мандатної комісії (після з'ясування кінцевої кількості команд) та жеребкування. Форма одягу – спортивна. Взуття – кросівки, кеди («шиповане» взуття – не допускається). Розміщення учасників: линва знаходиться з правої сторони від учасників. Жодний із учасників не може робити захват ближче до центру, ніж крайня маркувальна стрічка. Не допускається ніяких вузлів або петель на линві, також не дозволяється чіпляти линву навколо будь-якої частини тіла. Перекидання линви через учасника вважається петлею. Кожен учасник під час тяги тримає линву двома руками простим захватом так, щоб долоні обох рук були направлені вверх. Будь-який інший захват, що може заважати вільному руху линви, є порушенням. Кінцевий учасник називається «якірним». Линва має проходити вздовж тіла, діагонально через спину та через плече, ззаду наперед. Залишки линви проходять під передпліччям руки та звисають назад або вбік. Якірний робить такий самий захват обома руками (долонями вверх). Командам надається три спроби (до двох перемог). Між спробами команди міняються майданчиками. Відпочинок між спробами не більше трьох хвилин. Перемагає команда, яка перетягне середній маркер линву за фінішну лінію на своїй стороні майданчика. Місця між командами розподіляються за кращим часом спарингу. Конкурс «Комплексна силова вправа» Склад команди - 5 юнаків. Вправа виконується протягом 1 хвилини: перші 30 сек. – відтискання в упорі лежачи на руках , виконати максимальну кількість відтискань (тіло пряме, руки згинати до положення 90 градусів між передпліччям і плечем або до торкання грудьми кулака судді); після свистка судді - перевернутися на спину і без паузи для відпочинку, протягом 30 сек. зробити максимальну кількість підняття тулуба до торкання ліктями колін (руки за головою, ноги не закріплені, допускається незначне згинання ніг. При поверненні у вихідне положення необхідно торкнутися підлоги лопатками). Оцінювання проводиться за загальною кількістю повторів вправ за 1 хв.