|
ukr-turizm | Дата: Четверг, 26.03.2015, 12:48 | Сообщение # 2 |
Группа: Удаленные
| УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ (ЧЕРНІВЦІРИБООХОРОНА)
Н А К А З
« 12 » березня 2015 р. м. Чернівці № 49
Про охорону водних біоресурсів у весняно-літній нерестовий період 2015 року у водних об’єктах Чернівецької області
Відповідно до Закону України "Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів", Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 18.03.99 р. за № 33, Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 15.02.99 р. за № 19, з метою забезпечення природного процесу відтворення водних біоресурсів та їх охорони у нерестовий період 2015 року,
НАКАЗУЮ:
1. Оголосити квітень, травень, червень даного року місяцями нерестової заборони. 2. Заборонити на всіх рибогосподарських водних об’єктах Чернівецької області у нерестовий період 2015 року: 2.1. Любительський та спортивний вилов водних біоресурсів у такі строки: - на Дністровському водосховищі – з 01 квітня по 10 червня; - у р. Дністер з усіма притоками – з 01 квітня по 10 червня; - в усіх інших річках та їх кореневих водах – з 01 квітня по 20 травня, а в придаткових – з 01 квітня 30 червня. 2.2. Промисловий вилов водних біоресурсів у такі строки: - на Дністровському водосховищі – з 01 квітня по 30 червня; - на р. Дністер з усіма притоками – з 01 квітня по 30 червня; - у всіх інших річках, в корінних водах – з 01 квітня по 20 травня, а в придаткових – з 01 квітня по 30 червня. 2.3. Вилов річкового рака в період з 01 квітня по 30 червня, включно. 3. Як виняток, дозволити в нерестовий період 2015 року любительське рибальство однією поплавковою або донною вудочкою з одним гачком чи спінінгом з берега на спеціально відведених Чернівцірибоохороною ділянках водойм (додаток 1). 4. Заборонити проведення у рибогосподарських водних об’єктах Чернівецької області та в їх прибережних захисних смугах днопоглиблювальних, вибухових, бурових, сейсмологічних робіт, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші та інших робіт, що можуть негативно впливати на проходження нересту водних біоресурсів. 5. Затвердити перелік ділянок, що визначені нерестилищами у нерестовий період 2015 року (додаток 2). Заборонити на вказаних ділянках пересування всіх плавзасобів, окрім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів та рятувальних служб на місцях, за винятком установлених суднових ходів. 6. Інспекторському складу управління, спільно з сектором іхтіології та регулювання рибальства: 6.1. Довести даний наказ до відома місцевих державних адміністрацій та оповістити населення, зацікавлені підприємства, установи та організації через засоби масової інформації про встановлення строків весняно-літньої заборони на вилов водних біоресурсів. 6.2. Розробити систему заходів, спрямованих на забезпечення охорони місць масового нересту риби в період заборони, із залученням працівників УМВС, екобезпеки та громадських інспекторів рибоохорони. 6.3. Систематично вести спостереження за проходженням нересту та подавати відповідні звіти. 7. Завідувачу сектору оперативної роботи Чернівцірибоохорони — Кузьмінському А.Б. забезпечити контроль за організацією та проведенням заходів з охорони і відтворення водних біоресурсів у водоймах Чернівецької області в нерестовий період 2015 року. 8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Начальник Управління Д.В. Сакалов
ЗАТВЕРДЖЕНО Наказом Чернівцірибоохорони № 49 від „ 12 ” березня 2015 р.
ПЕРЕЛІК ділянок водойм Чернівецької області, де любительське рибальство дозволено в нерестовий період 2015 року однією поплавковою чи донною вудкою із одним гачком або спінінгом з берега
р. Дністер: - від верхньої адміністративної межі смт. Кострижівка до верхньої адміністративної межі с. Репужинці, Заставнівського району; - від верхньої адміністративної межі с. Дорошівці до паромної переправи в с. Дорошівці, Заставнівського району; - в адміністративних межах с. Брідок, Заставнівського району; - від нижньої адміністративної межі с. Самушин, Заставнівського району (паромна переправа) до нижньої адміністративної межі с. Онут, Заставнівського району. Дністровське водосховище: - від верхньої адміністративної межі с. Перебиківці, Хотинського району до нижньої межі села Рухотин, Хотинського району; - в адміністративних межах с. Рашків, Хотинського району; - від нижньої межі охоронної зони водозабірної споруди в с. Пригородок, Хотинського району до автомобільного мосту в с. Атаки, Хотинського району; - від старого водозабору в с. Берново, Кельменецького району 1000 м в низ по течії; - ділянка берега між кар’єрами в с. Коновка та с. Вороновиця, Кельменецького району; - від поромної переправи с. Вороновиця, Кельменецького району до старого залізничного мосту с. Вороновиця, Кельменецького району; - в с. Макарівка, Кельменецького району — в межах населеного пункту; - від верхньої затоки дачного масиву в с. Грушівці, Кельменецького району до нижньої адміністративної межі с. Грушівці; - в адміністративних межах урочища «Атаки», Кельменецького району, окрім затоки «Бабинська стінка»; - від водозабірної споруди, в адміністративних межах с. Кормань, Сокирянського району 1500 м вверх по течії; - урочище “Вишнева”, в адміністративних межах с. Ломачинці, Сокирянського району; - від 500 метрової охоронної зони дамби Новодністровської ГЕС вгору за течією, в адміністративних межах м. Новодністровськ.
р. Прут: - від адміністративної межі с. Оршівці, Кіцманського району вгору по течії до 500-метрової охоронної зони ГЕС; - від автомобільного мосту, в районі Неполоківського піщано-гравійного кар’єру, до автомобільного мосту в с. Глиниця та с. Дубівці, Кіцманського району; - в адміністративних межах с. Мамаївці, Кіцманського району; - від верхньої адміністративної межі м. Чернівці до нижньої адміністративної межі с. Цурень, Герцаївського району; - в адміністративних межах м. Новоселиця і до автомобільного мосту в с. Маршинці, Новоселицького району. р. Сірет: - від автомобільного мосту в с. Панка, Сторожинецького району до с. Ропча, Сторожинецького району; - від залізничного мосту с. Карапчів, Глибоцького району до автомобільного мосту в с. Кам’янка, Глибоцького району; - від зруйнованої дамби ГЕС до підвісного мосту в с. Вадул-Сірет, Глибоцького району.
Завідувач сектору іхтіології та регулювання рибальства Р. Беженар
ЗАТВЕРДЖЕНО Наказом Чернівцірибоохорони № 49 від „ 12 ” березня 2015 р.
ПЕРЕЛІК ділянок Дністровського водосховища Чернівецької області, що визначені нерестовищами у нерестовий період 2015 року
Дністровське водосховище: - акваторія шириною 100 м, біля правого берега водосховища, в адміністративних межах с. Пригородок, Хотинського району; - акваторія шириною 100 м, біля правого берега, в адміністративних межах с. Анадоли, Хотинського району – іхтіологічний заказник "Дарабанське плесо”; - 500 метрів вверх по течії від іхтіологічного заказника місцевого значення „Бернівський острів”, який знаходиться в межах с. Берново, Кельменецького району; - акваторія шириною 300 м, біля правого берега водосховища, від нижньої межі кар’єру ВАТ „Вороновицький кар’єр” до паромної переправи в с. Вороновиця, Кельменецького району; - акваторія шириною 300 м, біля правого берега водосховища, від водозабору в адміністративних межах с. Непоротово, Сокирянського району вверх по течії до бази відпочинку; - акваторія шириною 300 м, біля правого берега водосховища, в адміністративних межах с. Кормань, Сокирянського району від водозабору до Корманської затоки.
Завідувач сектору іхтіології та регулювання рибальства Р. Беженар
|
|
| |